DLACZEGO GRUPA LGK


Nasza oferta jest dostępna w całej Polsce.
Jesteśmy największą Agencją w kraju w zakresie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych zarówno pod względem sprzedaży jaki ilości Agentów.

Partnerzy podejmujący współpracę w zakresie sprzedaży ubezpieczeń otrzymują ze strony Lubuskiej Grupy Kapitałowej pełne wsparcie w procesie sprzedaży.

Zapewniamy bezpieczeństwo i stabilność.
Nasz udziału w rynku pod względem wysokości zebranej składki jest jednym z największych co czyni nas Liderem.

Zaufało nam ponad 4000 Partnerów.
Zapewniamy wszystkim wsparcie marketingowe – wizualizację zewnętrzną, oraz inne aktualnie dostępne materiały reklamowe.

Punkt partnerski


Ponad 20 letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej pozwala nam z całą pewnością stwierdzić, że są to działania dające wymierne profity. Dzięki szerokiej ofercie produktowej nasi Partnerzy mają do dyspozycji pełen zakres działań tak aby obsłużyć każdego klienta.

Pomagamy naszemu Partnerowi wybrać lokal jego lokalizację i zorganizować środowisko pracy tak, aby oddział zaczął jak najlepiej funkcjonować. Ułatwiamy pozyskiwanie klientów poprzez aktywny PR i działania reklamowe prowadzone przez LGK.

Zapewniamy Partnerowi oraz jego pracownikom szkolenia z obsługi klienta oraz wiedzy o ofertach i narzędziach, potrzebnych do prowadzenia sprzedaży. Nasi Partnerzy mogą skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, gdyż wszelkie kwestie związane z rozliczeniem podpisanych polis bierze na siebie LGK.

Szerokie możliwości


 • dostęp do produktów ubezpieczeniowych kilkunastu firm ubezpieczeniowych w Polsce,
 • naszym Partnerom dajemy możliwości sprzedaży produktów dostępnych wyłącznie dla LGK,
 • profesjonalne wsparcie technologiczne ułatwiające pracę z Klientem oraz optymalne administrowanie sprzedażą i rozliczeniami,
 • dedykowaną osobę do współpracy oraz działalność pod wspólną silną marką,
 • pomoc w pozyskiwaniu Klientów oraz przygotowywaniu skomplikowanych ofert,
 • pełne wsparcie marketingowe,
 • nasi Partnerzy objęci są systemem szkoleń współorganizowanych z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Zostań doradcą


Dzięki dostępowi do szerokiej oferty produktowej, Niezależni Doradcy LGK mają możliwość proponowania swoim klientom najkorzystniejszych ubezpieczeń z oferty kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych!

Niezależnym Doradcom udzielamy merytorycznego wsparcia. Zapewniamy szkolenia z zakresu obsługi klienta, a także wiedzy o produktach i narzędziach potrzebnych do prowadzenia sprzedaży. LGK pomaga również w kwestiach związanych z rozliczeniem podpisanych polis. Dzięki temu, Niezależni Doradcy LGK mogą skupić się na rozwijaniu sprzedaży.

Naszą ofertę współpracy kierujemy do osób tak prywatnych jak i prowadzących działalność gospodarczą nastawionych na rozwój i sukces osobisty, oraz płynące z tego faktu wymierne korzyści finansowe...

Zaufało nam ponad 4000 partnerów Bazujemy
na ponad 20 letnim
doświadczeniu
Lubuska Grupa Kapitałowa jest jedną z największych Agencji w kraju w zakresie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych.

Posiadamy najliczniejszą sieć sprzedaży na terenie kraju. Nasz udziału w rynku pod względem wysokości zebranej składki jest jednym z największych co czyni nas Liderem.

CZYTAJ WIĘCEJ

GWARANTUJEMY:

 • Ciągłą analizę pomiaru satysfakcji Partnerów i wyprzedzenie ich oczekiwań
 • Profesjonalizm, wykształcenie i doświadczenie kadry pracowniczej
 • Pełne zaangażowanie
 • Nowoczesne zaplecze techniczne