Zaufało nam ponad 4000 partnerów

Kim jesteśmy

Jesteśmy wyróżniani
LGK jest laureatem wielu wyróżnień i nagród za dotychczasową współpracę z Towarzystwami ubezpieczeniowymi zarówno pod względem sprzedaży jak rozwoju struktur sprzedaży. LGK jest firma, która otrzymała wyróżnienie m.in. za wprowadzanie wysokich standardów jakościowych, Honorowego Kodeksu Etycznego .Doceniają, nagradzają i gratulują nam firmy ubezpieczeniowe.
Dbamy o wygodę naszych Partnerów
Aby ułatwić Im kontakt z nami i dostęp do informacji, wprowadziliśmy: Internet, telefon 095 737 90 30 oraz ponad 18 numerów telefonów z 18 województw (stare woj.) dzięki czemu Partnerzy kontaktujący się z LGK niemal z całego kraju dzwonią do nas jak połączenie lokalne, połączenia Skype oraz poczta email.
Zapewniamy bezpieczeństwo i stabilność
Zarówno dla Klientów jak i Naszych Partnerów.
Zaufało nam ponad 4000 Partnerów
Posiadamy najliczniejszą sieć sprzedaży na terenie kraju. Ich udziału w rynku pod względem wysokości zebranej składki jest jednym z największych co czyni nas Liderem.

Nasze atuty

 • Stworzyliśmy najlepszy system obsługi Agentów.
 • Oferujemy pełne wsparcie w zakresie wdrożenia, przygotowania i szkolenia Agentów.
 • Każdemu z Agentów zapewniamy szkolenie w jego biurze.
 • Dysponujemy najlepszymi rozwiązaniami w zakresie obsługi Agentów.
 • Jesteśmy największym partnerem MTU zarówno pod względem sprzedaży jak i ilości Partnerów współpracujących z Nami.
 • Dbamy o wygodę naszych Agentów a nasze procedury są proste i przejrzyste.
 • Opieramy się na ponad 10 letnim doświadczeniu.
 • Posiadamy wiele wyróżnień:
  "Przedsiębiorstwo Fair Play" - 2008 - do chwili obecnej
  "Solidna Firma" - 2009-2012

Kilka słów o nas


Lubuska Grupa Kapitałowa, należy do jednej z największych grup w Polsce.

Pracują z nami najlepsze Agencje i Agenci w kraju, ponieważ stwarzamy im doskonałe warunki organizacyjno-finansowe. W związku z dynamicznym rozwojem firmy zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy z firmą, która w hierarchii wartości na pierwszym miejscu stawia właśnie na Was i Waszych klientów.

Wierzę, że zdecydują się Państwo na partnerstwo z firmą, zapewniającą karierę osobistą i zawodową, firmą, która ma ogromne i długookresowe cele. Jednym z nich jest osiągnięcie w I dekadzie XXI wieku pozycji lidera na rynku finansowo-ubezpieczeniowym w ilości obsługiwanych klientów.

Szanowni Państwo, macie możliwość sprzedaży najlepszych produktów oraz wyjątkową szansę rozwijania jednego z najszybciej rosnących biznesów w kraju. Możecie Państwo korzystać z łącznie 10-letnich doświadczeń ludzi, którzy osiągnęli najwyższe możliwe pozycje i uznanie przy budowie i kierowaniu ogólnopolskimi firmami ubezpieczeniowo-finansowymi.

Nasza misja


"Stworzenie najlepszego standardu obsługi klienta w zakresie doradztwa finansowego, emerytalnego i ubezpieczeniowego przy współpracy z zespołem wykształconych niezależnych doradców finansowych"

Staramy się, aby nasza sieć Współpracowników bezpośrednich oraz zewnętrznych Agencji rozwijała się bardzo dynamicznie. Jesteśmy zainteresowani pozyskiwaniem najbardziej doświadczonych, dynamicznych osób pracujących w tej branży. Staramy się zaproponować im bardzo korzystne warunki współpracy, zdajemy sobie, bowiem sprawę, że stanowią oni najcenniejszy kapitał naszej firmy.

Nasz zespół


Jarosław Łoń
Prezes Zarządu
Laura Byczkowska
Dyrektor Finansowy